Main menu

Elewacje i ściany

W wielu nowych domach wykorzystuje się kamienne elewacje. W Białymstoku przeżywamy prawdziwy boom na tego rodzaju dekorację z racji jej majestatycznego wdzięku oraz szczególnej dostojności, która uwydatnia najlepsze cechy budynku. Trwałe i mocne kamienie świadczą przecież o potędze i sile danego obiektu.

Również we wnętrzu kamień na ścianach to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesność, funkcjonalność i wyjątkowość. Polecamy kamień jako element wykończenia ściany lub tylko jej fragmentów.

Zwłaszcza w łazienkach polecamy wykończenia z kamienia lub nowoczesnych materiałów: Techlam i Technistone. To nie tylko ciekawa estetycznie alternatywa aranżacji wnętrza łazienki, ale również dobre rozwiązanie z uwagi na funkcjonalność i cechy tych produktów. Zwłaszcza Techlam polecamy jako tańszą i lepszą (elastyny, odporny) alternatywę np. dla szkła.

Zapewniamy montaż oraz gwarancję. Elewacja wykonana przez zakład kamieniarski Impal 33 to synonim bezpieczeństwa, wytrzymałości i odporności na nieprzewidywalne warunki pogodowe.

kamieniarstwo podlaskie blaty kamienne białystok

Comments are closed.